Ã–VRIGT / Diverse / Tempera 16894485

nr 1689 4485

Christer von Rosen

(1928-2015), Sverige

Tempera, Signerad, daterad 63, "Skirsjön", pannå, 19x23 cm, yttermått inklusive ram: 26x29

Christer von Rosen, svensk målare, tecknare och grafiker född 1928, död 2015.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 24 mars 2025
kl 19:05:18

24/3 18:54:06 1      Vinnande bud

Christer von Rosen

Läs mer om Christer von Rosen